Piraci z Karaibów: Martwi głosu nie mają – nowy plakat filmu. Poszukiwany Jack Sparrow

W zeszłym tygodniu mogliśmy zobaczyć pierwszą zapowiedź nowej części, dobrze wszystkim znanej sagi pirackiej pt. Piraci z Karaibów: martwi głosu nie mają. W materiale, który został nam zaprezentowany, mogliśmy poznać dwie nowe postaci: Henry’ego (Brenton Thwaites) oraz złoczyńcę filmu – Kapitana Salazara (Javier Bardem). Zaskakujące było to, że nie pokazano Kapitana Jacka Sparrowa, ale za to, naszego ulubionego bohatera, a przynajmniej jego podobiznę mogliśmy zobaczyć pod koniec zwiastuna na plakacie głoszącym, że jest (znowu) poszukiwany. 

Teraz, dzięki Joachimowi Ronningowi, możemy bliżej przyjrzeć się temu niezwykłemu plakatowi. Reżyser podzielił się materiałem z fanami na swoim Instagramie. Wpis znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Piraci z Karaibów: martwi głosu nie mają – polski tytuł i zwiastun z dubbingiem!

Produkcja Piraci z Karaibów: martwi głosu nie mają ma być nakręcona w tym samym duchu co pierwsza część serii z 2003 roku zatytułowana Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły. Ma opowiadać o korsarzu, któremu udaje się uciec z mitycznego więzienia i pragnie zgładzić wszystkich piratów. Aby mu w tym przeszkodzić, Kapitan Jack Sparrow będzie musiał odnaleźć legendarny Trójząb Posejdona, który daje moc władania nad morzami i oceanami.

Piraci z Karaibów: martwi głosu nie mają zostali nakręceni przez Espena Sandberga i Joachima Rooninga (Kon-Tiki). W piątej części przygód Jacka Sparrowa powróci oczywiście Johnny Depp, a także Orlando Bloom w roli Willa Turnera oraz Geoffrey Rush jako Kapitan Barbossa. W filmie zobaczymy również: Javiera Bardem w roli Kapitana Salazara, Brentona Thwaitesa oraz Paula McCartneya.

Piraci z Karaibów Martwi głosu nie mają

Premiera filmu zaplanowana jest na 26 maja 2017 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?