The Edge of Seventeen – zwiastun bez cenzury filmu o dorastaniu!

Wytwórnia STX Entertainment opublikowała nowy zwiastun filmu The Edge of Seventeen, tym razem bez cenzury. Zapraszamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=oPO5J8Ap578

Zobacz również: Early Man – ruszają zdjęcia do animacji z Eddiem Redmaynem!

The Edge of Seventeen to przezabawne oraz niezwykle trafne spojrzenie na współczesny proces dorastania młodej dziewczyny. 

Opis produkcji: Każdy zdaje sobie sprawę, że dorastanie jest nadzwyczajnie trudne, a życie już aktualnie wcale nie jest proste dla pewnej gimnazjalistki, a mowa tutaj o Nadine (Hailee Steinfeld), która znajduje się w skrajnie niezręcznej sytuacji, gdy jej utalentowany, starszy brat Darian (Blake Jenner) zaczyna się spotykać z jej najlepszą przyjaciółką – Kristą (Haley Lu Richardson). Wszystko naraz. Nadine czuje się bardzo samotna i opuszczona, dopóki nie nawiązuje koleżeńskiej relacji z rozważnym chłopakiem (Hayden Szeto), co daje jej promyk nadziei na to, iż życie jednak nie jest takie straszne, jak mogłoby się wydawać.

Obsada komedii: Hailee Steinfeld – Nadine, Kyra Sedgwick – matka Nadine i Woody Harrelson – nauczyciel historii głównej bohaterki.

The Edge of Seventeen to reżyserski debiut Kelly Fremon Craig. Twórczyni sporządziła również scenariusz do omawianej komedii. Jej producentem jest zdobywca Oscara – James L. Brooks.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?