Znamy opis fabuły nowej Planety Małp! Kiedy zwiastun?

Studio 20th Century Fox opublikowało oficjalny opis fabuły kolejnego filmu z serii Planeta Małp o tytule War for the Planet of the Apes. Oto jak brzmi:

War for the Planet of the Apes to trzecia część wyśmienicie odebranej przez widzów serii. Caesar (Andy Serkis) wraz z małpami znajdującymi się pod jego przywództwem staje do śmiertelnej walki  z armią ludzi, którym przewodzi bezwzględny Pułkownik (Woody Harrelson). Kiedy małpy cierpią ponosząc niewyobrażalne ofiary, Caesar walcząc ze swoim instynktem rusza w mistyczną podróż, by pomścić swój gatunek. W końcu Caesar i Pułkownik staną ze sobą twarzą w twarz mierząc się w epickiej bitwie, która rozstrzygnie o losach obu gatunków i przyszłości planety.

Zobacz również: Doktor Strange – głównego bohatera mógł zagrać Jared Leto!

Więcej informacji o War for the Planet of the Apes usłyszymy na zbliżającym się Comic-Conie w Nowym Jorku. Portal Heroic Hollywood przewiduje, że właśnie w trakcie tego wydarzenia zaprezentowana zostanie pierwsza zapowiedź filmu!

W obsadzie filmu pojawią się m.in. Andy Serkis, Woody Harrelson, Steve Zahn i Gabriel Chavarria. Premiera filmu zapowiedziana została na 14 lipca 2017 roku!

Znalezione obrazy dla zapytania dawn planet apes

Źródło: Heroic Hollywood | Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy. Najpopularniejszy polski influencer popkulturowy. Kocha filmy, od niedawna również sam je tworzy.
.

Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Znawca uniwersum Marvela oraz największy fan Batmana.
.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations oraz marketing.
.

Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?