Jurassic World 2 – Sam Neill wyjaśnia, dlaczego w kontynuacji nie ujrzymy dr Alana Granta!

Podczas gdy zdjęcia do Jurassic World 2 mają się rozpocząć na Hawaii i w Londynie dopiero w lutym 2017 roku, to już dzisiaj możemy poinformować, że jeden członek z pierwotnej obsady oryginalnej trylogii nie powróci do nowej sagi, a mowa tutaj o Samie Neillu. Gwiazda filmu The Hunt for the Wilderpeople, która niedawno ujawniła, iż dołączyła do obsady obrazu Thor: Ragnarok, powiedziała Shortlist (za pośrednictwem Screen Rant), aby widzowie nie oczekiwali powrotu jej bohatera, ponieważ dr Alan Grant nie zamierza udać się na kolejną przygodę z dinozaurami w rolach głównych.

Myślę że problemem jest fakt, iż nikt nie wie, gdzie może aktualnie przebywać Alan Grant.

Stwierdził Neill wypełniając historię swojej postaci.

On na dobre zrezygnował z paleontologii. Jest na śmierć zmęczony dinozaurami i ciągłymi ucieczkami. Nie jest już taki szybki pieszo, jak poprzednio, a co za tym idzie, znajduje się na emeryturze w Dayton w stanie Ohio, jak również prowadzi udany biznes oparty na rachunkowości. Myślę, że to właśnie stało się z Alanem. Albo po prostu zmarł. Zresztą, jak tu się pozbierać po tym wszystkim? Nie sądzę, aby terapeuci byli wyszkoleni w dziedzinie dinozaurów. Nie. Myślę, że trudno jest sobie z tym poradzić. Rachunkowość, to byłby jedyny sposób.

jurassicworld0008

Zobacz również: Pod ostrzałem #3 – “Jurassic World

Czy Neill, który odtworzył swoją rolę w chłodno przejętym przez krytyków filmie Park Jurajski 3, rzeczywiście nie chce sam powrócić do omawianego widowiska, a może jedynie pogrywa sobie z dziennikarzami oraz widzami (ton jego wypowiedzi był bardzo żartobliwy), pozostaję kwestią debaty. Jednakże aktor stwierdził, iż nie dostał od Universal żadnej oferty.

Nie dostałem żadnego telefonu. Nikt nie może znaleźć Granta. On po prostu zniknął. Ktoś znalazł jego kapelusz. Jego nakrycie głowy pływało po rzece Hudson, tam właśnie ostatni raz o nim słyszano.

jurassicworld0020

Warto tutaj dodać, że towarzysz Neilla na srebrnym ekranie w przypadku Parku Jurajskiego, czyli Jeff Goldblum potwierdził pojawienie się w kontynuacji Jurassic World. Aktor odtworzy swoją rolę z oryginału – wcieli się w Iana Malcolma. Zatem widzowie chętnie ponownie zobaczyliby na ekranie Granta i Malcolma działających wspólnymi siłami. W końcu od 1993 roku trochę już czasu minęło.

Reżyserem Jurassic World 2 jest J.A. Bayona. Jego scenarzystami zostali z kolei Colin Trevorrow i Derek Connolly. Gwiazdami produkcji ponownie będą Chris Pratt i Bryce Dallas Howard. Premiera obrazu przewidziana jest na 22 czerwca 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?