Żywioł. Deepwater Horizon – nowe zdjęcia zza kulis produkcji!

Aktor Mark Wahlberg na swoim oficjalnym Facebooku opublikował kilka zdjęć zza kulis nadchodzącej produkcji z jego udziałem pt. Żywioł. Deepwater Horizon. Jak widać, twórcy filmu postawili na realizm, który przejawia się stosowaniem efektów komputerowych w ostateczności. Sam aktor napisał:

Staraliśmy się unikać używania efektów komputerowych, wtedy kiedy było to możliwe. Dzięki temu potrafiliśmy bardziej wejść w nasze role podczas nagrywania.

Deepwater Horizon 1

Deepwater Horizon 2

Deepwater Horizon 3

Deepwater Horizon 4

Zobacz również: Żywioł. Deepwater Horizon – poznaj kulisy produkcji!

Opis dystrybutora (kino): Załoga największej i najnowocześniejszej platformy wiertniczej na świecie musi stawić czoła niewyobrażalnej potędze morskiego żywiołu podczas katastrofy o niespotykanej dotąd skali. Zbudowana w Zatoce Meksykańskiej platforma Deepwater Horizon jest wielkości małego osiedla i wysokości wieżowca. Ma wydobywać niespotykane dotąd ilości ropy przynosząc swoim właścicielom krociowe zyski. Podczas rozruchu wydobycia dochodzi jednak do awarii, która wkrótce doprowadza do serii eksplozji i pożaru platformy. Jednocześnie w Zatoce rozpoczyna się sztorm. Kapitan Mike Williams (Mark Wahlberg) otrzymuje informację, że służby ratunkowe nie będą w stanie przyjść załodze z pomocą ze względu na ekstremalne warunki pogodowe. Wiedząc, że w każdej chwili może dojść do zatonięcia platformy, Williams postanawia zrobić wszystko, by ocalić swoich ludzi.

W filmie występują następujące gwiazdy: nominowany do Złotej Statuetki Mark Wahlberg (OcalonyFighter), nominowany do Złotego Globa Kurt Russell (Szybcy i wściekli 7Nienawistna ósemka), nominowany do Oscara John Malkovich (REDTajne przez poufne), Dylan O’Brien (Więzień labiryntu), zwyciężczyni Złotego Globa Gina Rodriguez (Jane the Virgin) i nominowana do Złotej Statuetki Kate Hudson (U progu sławyNine – Dziewięć).

cpbdmd7wgaafqfs 1 jpg large

Reżyserią obrazu zajął się Peter Berg (OcalonyBattleship: Bitwa o Ziemię), a scenariusz sporządzili Matthew Sand i Matthew Michael Carnahan (Królestwo). Polska premiera katastroficznego widowiska przewidziana jest na 30 września 2016 roku.

Źródło: Facebook.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?