Fallen – pierwszy zwiastun filmu. Godny następca Zmierzchu?

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu pt. Fallen, opartego na serii książek autorstwa Lauren Kate. Trailer znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Pamiętniki Wampirów – pierwsza zapowiedź finałowego sezonu

Film opowiada historię Lucindy “Luce” Price, silnej, niezależnej siedemnastolatki, która wiedzie normalne życie do momentu gdy oskarżona jest o przestępstwo, którego nie popełniła. Zostaje wysłana do domu poprawczego o nazwie Sword & Cross. Dziewczyna zauważa, że przykuwa uwagę dwóch studentów, względem których odczuwa dziwną, znajomą więź. Odosobniona Luce, dręczona przez dziwne wizje, zaczyna powoli odkrywać tajemnice swojej przeszłości. Dowiaduje się, że ci dwaj mężczyźni są upadłymi aniołami i od wieków rywalizują o jej miłość. 

W filmie występują: Addison Timlin (Twardziele), Jeremy Irvine (Czas wojny), Harrison Gilbertson (Need for Speed), Joely Richardson (Dziewczyna z tatuażem), Lola Kirke (Zaginiona dziewczyna), Sianoa Smitt-McPhee, Daisy Head, Hermione Corfield i Malachi Kirby.

Za kamerą filmu stanął Scott Hicks (Blask). Scenariusz przygotował Michael Ross.

Data premiery filmu jeszcze nie jest znana.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?