Transformers: Ostatni Rycerz – nowe ujęcie zza kulis produkcji!

Od pewnego czasu twórca oraz reżyser filmów o Transformerach, Michael Bay publikuje na portalach społecznościowych ujęcia z przebiegu tworzenia najnowszej części filmu o Decepticonach i Autobotach. Tym razem trafiło nam się nagranie z kręcenia sceny w samolocie. Na zamieszczonym klipie widać jak pojazd wpada w turbulencje, które prawdopodobnie spowodowane są ostrzałem. Co wy sądzicie na temat tego ujęcia zza kulis. Dajcie znać w komentarzach.

Zobacz również: Transformers: Ostatni rycerz – nowe zdjęcia z planu filmowego w Londynie

Obsada filmu składa się obecnie z następujących aktorów: Mark Wahlberg – Cade Yeager, Josh Duhamel – Colonel Lennox, Tyrese Gibson – Robert Epps, Isabela Moner – Izabella, Stanley Tucci – Joshua Joyce oraz Liam Garrigan – King Arthur. W filmie znajdują się również Jerrod Carmichael, Laura Haddock, Santiago Cabrera oraz wielki Anthony Hopkins, ktorych role nie zostały do tej pory sprecyzowane.

Potwierdzono też pojawienie się kilku tytułowych robotów – Optimusa Prime, Bumblebee, Drifta, Hound, Crosshairs oraz debiutantów w serii takich jak: Hot Rod oraz Sqweeksa z ramienia Autobotów, a także Megatrona, Barricadea i Onslaughta z Decepticonów.

Reżyserem dzieła jest ponownie Michael Bay. Scenariuszem zajęli się z kolei autorzy tekstu do Iron Mana, czyli Art Marcum i Matt Holloway, a także Ken Nolan (Helikopter w ogniu). Funkcję producentów kolejnej kontynuacji serii pełnią: Lorenzo di Bonaventura, Don Murphy i Tom DeSanto.

p9gdvsefentvrdpiicou zps8ytnukli

Transformers 5 pojawi się na srebrnych ekranach 23 czerwca 2017 roku. Następnie do kin trafi spin-off opowiadający o przygodach Bumblebee. Dzieło powinno zaliczyć debiut 8 czerwca 2018 roku. Z kolei 28 czerwca 2019 roku swoją premierę będzie miał obraz pt. Transformers 6.

Źródło: facebook.com/ Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?