Mission Impossible 6 – Tom Cruise ponownie na pokładzie kontynuacji wielkiego przeboju!

Tom Cruise nigdy nie rozczarowuje i niczym jego filmowy bohater Ethan Hunt ponownie podjął się arcytrudnego wyzwania, jakim będzie dla niego wysępienie w głównej roli szóstej części Mission Impossible! Informacją podzielił się portal The Hollywood Reporter, który dał jasno do zrozumienia, że spór dotyczący wynagrodzenia – postawił on pod znakiem zapytania możliwość realizacji kolejnej odsłony widowiskowej serii Paramount Pictures i Skydance Media – został już zażegnany. Prace nad filmem mają ruszyć już wiosną przyszłego roku. Reżyserem i scenarzystą Mission Impossible 6 jest obecnie Christopher McQuarrie, który pełnił dokładnie te same funkcję w przypadku poprzedniej części serii o podtytule Rogue Nation.

mi5 taurus girlgun art fin2

Zobacz również: Birth of the Dragon – Bruce Lee kontra Wong Jack Man w pierwszym zwiastunie filmu!

W obsadzie filmu Mission: Impossible – Rogue Nation, który został wypuszczony do kin w 2015 roku, znaleźli się również: Jeremy Renner, Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames, Simon McBurney, i Rebecca Ferguson. Możecie być pewni, że większość z tych gwiazd pojawi się również w nadchodzącym sequelu, z czego jedyna pani we wspomnianym gronie już potwierdziła swój udział w szóstej odsłonie.

Warto tutaj dodać, że McQuarrie to jedyny reżyser w całej historii sześcioodcinkowej serii, który nakręci więcej niż jeden rozdział przygód Ethana Hunta. Pierwowzór nakręcił Brian De Palma, kolejne części odpowiednio John Woo, J.J, Abrams i Brad Bird.

mi5 16367r

Mission: Impossible 6 nie posiada jeszcze daty premiery, ale teoretycznie widowisko może pojawić się na srebrnych ekranach już w 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?