Ordinary World – zobaczcie zwiastun filmu z Billiem Joe Armstrongiem, wokalistą zespołu Green Day

Billie Joe Armstrong, wokalista zespołu Green Day debiutuje w głównej roli w filmie pt. Ordinary World.

Komedia opowiada o byłym rockmenie o imieniu Perry. Mija dziesięć lat od kiedy jego zespół zrobił sobie przerwę od grania, a Perry wciąż nie oswoił się z nowym, normalnym, nudnym życiem, które teraz musi wieść.  Gdy jego seksowna żona, prawniczka i jego ukochana córka zapominają o jego 40. urodzinach, jego brat daje mu pieniądze na urządzenie ogromnej, hucznej imprezy w luksusowym hotelu w Nowym Jorku. Na imprezie, jego punkowa przeszłość spotyka się z szarą rzeczywistością gdy ponownie spotyka szalonych kolegów z zespołu i menadżerkę, która oferuje mu szansę powrotu na scenę.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=119&v=ZV9KzADgkpE

Zobacz również: PlayTime – kultowy film z 1967 roku powraca w unikatowym wydaniu Blu-Ray!

W filmie oprócz wspomnianego wcześniej muzyka zobaczymy również: Judy Greer, Selma Blair, Dallas Roberts, Chris Messina, Fred Armisen, Brian Baumgartner, Kevin Corrigan.

Film napisał i nakręcił Lee Kirk. W produkcji będziemy mogli usłyszeć utwory specjalnie skomponowane przez Armstronga na potrzeby filmu. Ordinary World zadebiutował na tegorocznym festiwalu w Tribeca, gdzie został bardzo ciepło przyjęty. Na razie nie wiadomo kiedy będziemy mogli zobaczyć go w Polsce.

ordinary world plakat

Źródło: rollingstone.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?