Transformers: Ostatni rycerz – Laura Haddock, Mark Wahlberg i Bumblebee na zdjęciach z planu

Wczoraj Michael Bay pojawił się na ulicach Londynu aby nakręcić jedną ze scen do filmu pt. Transformers: Ostatni rycerz. Na zdjęciach które znajdziecie poniżej możecie zobaczyć Marka Wahlberga, Laurę Haddock i Bumblebee. 

transformers 01

Zobacz również: Transformers: The Last Knight – Michael Bay kręci wybuchową scenę nową kamerą!

transformers 02

transformers 10

transformers 03

 

transformers 05

transformers 04

transformers 06

transformers 07

transformers 08

transformers 09

transformers 0

Obsada filmu składa się obecnie z następujących aktorów: Mark Wahlberg (który odtworzy swoją postać z czwartej części serii, czyli Cadea Yeagera), Isabela Moner (debiutantka w sadze opowiadającej o ogromnych robotach z innej planety; wcieli się w jedną z czołowych postaci piątej odsłony – Izabellę), Josh Duhamel (który kolejny raz wcieli się w porucznika Colonela Lennoxa; aktora widzowie mogli podziwiać w trzech pierwszych częściach rozrywkowej sagi) i Tyrese Gibson (w roli starego znajomego z trzech pierwszych części serii), a także Jerrod Carmichael, Laura Haddock, Santiago Cabrera oraz wielki Anthony Hopkins, których role nie zostały do tej pory ujawnione.

Potwierdzono też pojawienie się kilku tytułowych robotów. Autoboty reprezentować będzie Optimus Prime, Bumblebee, Drift oraz debiutanci Hot Rod i Sqweeks. Natomiast po stronie Decepticonów zobaczymy na pewno Megatrona, Barricade’a oraz Onslaughta. Reżyserem filmu jest Michael Bay. Scenariuszem zajęli się z kolei autorzy tekstu do Iron Mana, czyli Art Marcum i Matt Holloway, a także Ken Nolan (Helikopter w ogniu). Funkcję producentów kolejnej kontynuacji serii pełnią: Lorenzo di Bonaventura, Don Murphy i Tom DeSanto.

Transformers: The Last Knight pojawi się na srebrnych ekranach 23 czerwca 2017 roku. Następnie do kin trafi spin-off opowiadający o przygodach Bumblebee. Film powinien zaliczyć debiut 8 czerwca 2018 roku. Z kolei 28 czerwca 2019 roku swoją premierę będzie miał obraz roboczo zatytułowany Transformers 6.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?