Nowy początek – 2 kolejne fragmenty filmu

Sony Pictures opublikowało fragmenty nadchodzącego filmu Nowy Początek, w którym główne role grają Amy Adams oraz Jeremy Renner. Zapraszamy do oglądania:

 


Zobacz również: The Young Pope – pełny zwiastun nowego serialu z Judem Law

Reżyserem filmu jest Denis Villeneuve (LabiryntSicario). Obraz powstał w oparciu o powieść Teda Chianga pt. Historia twojego życia, która została wydana w 1998 roku. Scenariusz produkcji sporządził Eric Heisserer (Coś (2011)). Kiedy tajemnicze statki kosmiczne lądują na Ziemi, elitarny zespół – dowodzony przez doświadczoną językoznawczynię, Louise Banks (Amy Adams) – zostaje powołany w celu przeprowadzenia zwiadu. Ponieważ ludzkość balansuje na krawędzi kolejnej wojny światowej, rzeczona bohaterka wraz z oddaną w jej ręce ekipą podejmuje nierówną walkę z czasem, której stawką są odpowiedzi. Postawiona pod ścianą Banks nie zawaha się więc wykorzystać każdą z nadarzających się szans, aby je uzyskać, włączając w to zagrożenie swojego życia, jak i istnienie ludzkości.

Arrival

Nowy Początek zaliczył swoją premierę podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji, zdobywając dużo pozytywnych recenzji. W kinach będziemy go mogli widzieć od 11 listopada.

Źródło: comicbook.com  / Ilustracja wprowadzenia – materiał prasowy 

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?