Piękna i Bestia – materiał zza kulis

2017 będzie rokiem, w którym Disney przywróci na ekrany kin jedną z najsłynniejszych bajek. Piękna i Bestia w wersji aktorskiej zapowiada się rewelacyjnie, a podekscytowani fani już odliczają dni do 17 marca, kiedy to bowiem odbędzie się premiera filmu. 

Natomiast już 6 września wytwórnia wypuści do sprzedaży specjalną edycję DVD z okazji 25 rocznicy premiery oryginalnego filmu animowanego Pięknej i Bestii. Z tej okazji, oprócz animowanej wersji filmu, na płytach znajdować się będzie również mały przedsmak tego co usłyszymy w nadchodzącym filmie aktorskim. Będzie tam bowiem materiał wideo, w którym Dan Stevens (Bestia) i Emma Watson (Bella) czytają swoje kwestie. Krótki trailer zapowiadający specjalny dodatek znajdziecie poniżej. Gdy tylko materiał ukaże się w sieci natychmiast damy wam o tym znać. Zaglądajcie do nas!

https://www.youtube.com/watch?v=jWitrdChM_k

Zobacz również: Piękna i Bestia – trzy pierwsze zdjęcia z filmu!

Za kamerą aktorskiej wersji Pięknej i Bestii stanął Bill Condon (Saga Zmierzch: Przed Świtem Część 1 i 2, Pan Holmes), a scenariusz przygotował Stephen Chbosky (Charlie).

W filmie występują: Emma Watson (Bella), Dan Stevans (Bestia), Luke Evans (Gaston), Kevin Kline (Maurycy – ojciec Belli), Josh Gad (Lefou – koń Gastona) Ewan McGregor (Płomyk), Gugu Mbatha-Raw (Miotełka), Stanley Tucci (Fortepian), Emma Thompson (Pani Imbryk), Ian McKellen (Trybik).

piekna i bestia plakat

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?