Ouija: Narodziny zła – nowy spot horroru uwalnia złe duchy!

Universal Pictures opublikowało nowy rozszerzony telewizyjny spot nadchodzącego horroru o tytule Ouija: Narodziny zła. Miłego oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=Rg13uQrIG08

Zobacz również: Netflix potwierdza. 2. sezon Stranger Things już w 2017 roku!

Opis produkcji: To nigdy nie była tylko gra. Zapraszając publikę ponownie do ikonicznej tablicy, Ouija: Origin of Evil opowiada przerażającą historię będącą kontynuacją wydanego w 2014 roku horroru, który został chłodno przyjęty zarówno przez fanów gatunku, jak i rasowych krytyków filmowych. Akcja ma miejsce w Los Angeles 1965 roku. Owdowiała matka wraz z dwójką córek dodaje nową sztuczkę do swoich udawanych seansów spirytystycznych, aby wzmocnić ich wydźwięk oraz efekt. Niestety przypadkowo zaprasza również do swojego domu autentyczną złą siłę. Kiedy najmłodsze z dzieci zostaje zatem opętane przez bezlitosnego ducha, wybrakowana rodzina zmuszona jet skonfrontować się z niewyobrażalnymi lekami w celu uratowania pociechy i odesłania złośliwego bytu z powrotem na drugą stronę.

Obsada widowiska grozy: Elizabeth Reaser (Saga Zmierzch), Annalise Basso (Oculus), Henry Thomas (E.T.), Lulu Wilson (Zbaw nas ode złego), Lin Shaye (Naznaczony) i Doug Jones (Hellboy).

ouijaposterFot. Materiały prasowe

Premiera obrazu zaplanowana jest na 21 października 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?