Żywioł. Deepwater Horizon – poznaj kulisy produkcji!

Wytwórnia Lionsgate opublikowała nowy materiał zza kulis filmu Żywioł. Deepwater Horizon pokazujący prace nad widowiskiem oraz wywiady z twórcami. Znajdziecie go poniżej:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=52&v=W7_BsB1P504

Opis dystrybutora (kino): Załoga największej i najnowocześniejszej platformy wiertniczej na świecie musi stawić czoła niewyobrażalnej potędze morskiego żywiołu podczas katastrofy o niespotykanej dotąd skali. Zbudowana w Zatoce Meksykańskiej platforma Deepwater Horizon jest wielkości małego osiedla i wysokości wieżowca. Ma wydobywać niespotykane dotąd ilości ropy przynosząc swoim właścicielom krociowe zyski. Podczas rozruchu wydobycia dochodzi jednak do awarii, która wkrótce doprowadza do serii eksplozji i pożaru platformy. Jednocześnie w Zatoce rozpoczyna się sztorm. Kapitan Mike Williams (Mark Wahlberg) otrzymuje informację, że służby ratunkowe nie będą w stanie przyjść załodze z pomocą ze względu na ekstremalne warunki pogodowe. Wiedząc, że w każdej chwili może dojść do zatonięcia platformy, Williams postanawia zrobić wszystko, by ocalić swoich ludzi.

W filmie występują następujące gwiazdy: nominowany do Złotej Statuetki Mark Wahlberg (OcalonyFighter), nominowany do Złotego Globa Kurt Russell (Szybcy i wściekli 7Nienawistna ósemka), nominowany do Oscara John Malkovich (REDTajne przez poufne), Dylan O’Brien (Więzień labiryntu), zwyciężczyni Złotego Globa Gina Rodriguez (Jane the Virgin) i nominowana do Złotej Statuetki Kate Hudson (U progu sławyNine – Dziewięć).

żywioł

Reżyserią obrazu zajął się Peter Berg (OcalonyBattleship: Bitwa o Ziemię), a scenariusz sporządzili Matthew Sand i Matthew Michael Carnahan (Królestwo). Polska premiera katastroficznego widowiska przewidziana jest na 30 września 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?