Avengers: Infinity War – Steve Rogers porzuca miano Kapitana Ameryki!

Pod koniec filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów doszło do walki Kapitana z Iron Manem. Efektem ich potyczki było porzucenie przez Steve’a Rogersa tarczy, którą w trakcie wojny wykonał dla niego ojciec Tony’ego Starka. Fani zastanawiali się jaki będzie to miało wpływ na postać odgrywaną przez Chrisa Evansa. Teraz wszystko stało się już jasne – Steve Rogers nie jest już Kapitanem Ameryką!

W ramach promocji wydania Blu-Ray/DVD reżyserzy Joe and Anthony Russo udzielili wywiadu portalowi The Huffington Post. Twórcy, którzy odpowiadać będą również za nadchodzące widowisko Avengers: Infinity War, nie omieszkali wypowiedzieć się na temat status quo Steve’a Rogersa.

Myślę, że wraz z upuszczeniem tarczy, on porzucił tamtą tożsamość. Trzeba przyznać, że tożsamość Kapitana Ameryki mocno kłóciła się z jego osobistymi wyborami, których dokonywał.

Tak więc jak sami widzicie, sprawa wydaje się być jasna jak słońce. Steve Rogers w kolejnej odsłonie Avengers nie będzie nosił miana Kapitana Ameryki. Tak więc kto nim zostanie? Podpowiedzią może być scena usunięta z Wojny bohaterów, w której twórcy kolejny raz puszczają do widzów oczko.

https://www.youtube.com/watch?v=CWCSUFZKDDo

Drugim kandydatem jest Falcon, który miano Kapitana Ameryki nosi obecnie w komiksach Marvela. Na chwilę obecną nie pozostaje nam nic innego jak czekać na dalszy rozwój wydarzeń. Prace nad Avengers: Infinity War rozpoczną się pod koniec tego roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?