Meg – Rainn Wilson uwolni straszliwą bestię!

Portal Deadline niedawno poinformował, że Rainn Wilson (Biuro) otrzymał jedną z głównych ról w nadchodzącym wielkimi krokami filmie Meg. Aktor wcieli się w miliardera szczególnym zamiłowaniem darzącego szeroko pojętą technologię, który postanawia sfinansować program podwodnej obserwacji. To właśnie w jego wyniku dojdzie do uwolnienia prehistorycznego rekina zagrażającego oceanom całego świata. Aktor dołączył do obsady składającej się z następujących gwiazd: Jason Statham, Fan Bingbing, Ruby Rose i Jessica McNamee.

Omawiana produkcja to adaptacja bestsellerowej powieści Steve’a Altena pod tym samym tytułem. Obraz przedstawi widzom spotkanie człowieka z gigantycznym, prehistorycznym rekinem – megalodonem. Warto tutaj dodać, że ciągle nie sprecyzowano roli wspomnianego Jasona Stathama, ale podejrzewa się, iż aktor może zagrać książkowego Jonasa Taylora. Oficjalny opis książki znajdziecie poniżej.

W trakcie realizowania ważnej oraz tajnej misji w najgłębszym rowie Pacyfiku Jonas Taylor musiał stawić czoła przerażającemu drapieżnikowi – ogromnemu, prehistorycznemu rekinowi, a mowa tutaj o megalodonie.

Będący w psychicznej rozsypce bohater nie potrafi pozbierać się do kupy po traumatycznym spotkaniu z najokrutniejszą i najniebezpieczniejszą bestią, jaką widział świat, podczas którego mógł przecież stracić życie. Jonas Taylor bowiem będący paleontologiem skupiającym się na badaniach naukowych, wykładach czy też publikacjach dotyczących możliwości istnienia megalodona w najgłębszych otchłaniach współczesnego oceanu, pierwszy raz życiu miał okazję potwierdzić swoje przypuszczenia i teorie w praktyce.

Zatem bohater sprowokowany prośbą przyjaciela postanawia wrócić się do miejsca spotkania z rzeczoną bestią. Jonas Taylor decyduje się ostatecznie zanurzyć głębiej niż kiedykolwiek, w celu zmierzenia się z czymś niepojętym, co sprawi, że turkusowa toń morskiej wody zabarwi się na kolor rubinowy od gęstej krwi.

megbar

Zobacz również: 183 metry strachu – recenzja godnego następcy Szczęk!

Reżyserem widowiska jest Jon Turteltaub (Skarb Narodów). Twórca nakręci film na podstawie scenariusza spod pióra Jamesa Vanderbilta (Niesamowity Spider-Man). Z kolei rolę producentów dzieła powzięli na swoje barki Lorenzo di Bonaventura i Colin Wilson. Premiera filmu pt. Meg zaplanowana jest na 2 marca 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe; Kevin Winter – Getty Images

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?