I.T. – zwiastun thrillera z ex-Bondem, Piercem Brosnanem

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun nowego filmu z Piercem Brosnanem, którego wszyscy kojarzymy głownie z roli agenta 007, Jamesa Bonda. Film nosi tytuł I.T. a jego zwiastun znajdziecie poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=hfnDTvbtDUI

Opis produkcji: Mike Regan (Brosnan) ma wszystko, o czym marzył: wspaniałą rodzinę i najnowocześniejszy dom, wypełniony nowymi technologiami. Jego firma ma niebawem dokonać przełomu w dziedzinie leasingu w przemyśle lotniczym. Jednak jego relacja z najbliższym doradcą rozpoczyna ciąg przykrych wydarzeń: nastoletnia córka Regana staje się obiektem ataku prześladowcy, a nowe technologie stają się zagrożeniem dla całej rodziny.

I.T. Trailer Screencap

Zobacz również: Bad Santa 2 – dwa zwiastuny w tym jeden dla dorosłych!

W filmie występują: Pierce Brosnan, Stefanie Scott, Michael Nyqvist, Anna Friel, James Frecheville oraz Adam Fergus. Reżyserem thrillera jest John Moore, człowiek, specjalista od filmów akcji i z dreszczykiem, który odpowiadał za filmy: Za linią wroga, Omen oraz Szklana pułapka 5.

I.T. trafi do kin 6 października tego roku.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?