Piotruś Królik – Rose Byrne i James Corden w kolejnej fabularnej produkcji Disneya?

Wiele wskazuje na to, że lista słynnych bajek przenoszonych przez Disneya na duży ekran w fabularnej formie wydłuży się o kolejny – po Czarownicy, Kopciuszku, Pięknej i Bestii oraz Małej Syrence – tytuł. Uwspółcześnionej wersji swojej historii doczeka się Piotruś Królik, bohater amerykańsko-brytyjskiego serialu animowanego, opartego o serię książek dla dzieci autorstwa Beatrix Potter, po raz pierwszy opublikowanej między 1902, a 1912 rokiem.
 
Jeśli trwające właśnie negocjacje zakończą się sukcesem, zwierzak przemówi głosem Jamesa Cordena (Zacznijmy od nowa, Trolle), z kolei Rose Byrne (Druhny, Sąsiedzi 2) pojawi się na ekranie w roli, której szczegóły nie są jeszcze znane.
 
Zobacz również: James Corden pokazuje, jak trudno być Jasonem Bourne’em
 
 
Reżyserią zajmie się Will Gluck (To tylko seks, Łatwa dziewczyna), a scenariusz stworzy Rob Lieber (Sowie pole, Aleksander – okropny, straszny, niezbyt dobry, bardzo zły dzień). Piotruś Królik będzie połączeniem filmu fabularnego z – wykorzystywaną już w odcinkowej wersji – trójwymiarową techniką CGI. 
 
Źródło: EmpireOnline.com / Ilustracja wprowadzenia: Getty Images

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?