Wonder Woman – Diana w ogniu bitwu na nowym zdjęciu z filmu!

Pewnie dalej otrząsacie się po obejrzeniu epickiego zwiastuna filmu Wonder Woman, który zaprezentowano w weekend na Comic-Conie, ale Empire ujawniło właśnie kolejne zdjęcie z filmu Patty Jenkins, które oficjalnie pojawi się w ich nadchodzącym numerze. Widzimi na nim Gal Gadot w pełnej zbroi Księżniczki Diany wraz z jednym z żołnierzy (prawdopodobnie bohaterem Ewena Bremnera) w czasie jednej z rozgrywających się bitew. Oto one:

Wonder Woman

Zobacz również: SDCC: Wonder Woman – pierwszy zwiastun widowiska!

Gwiazdami produkcji są: wspomniana Gal Gadot (Batman v Superman: Świt sprawiedliwości), Chris Pine (Star Trek), Robin Wright (House of Cards), Danny Huston (Starcie tytanów), David Thewlis (Teoria wszystkiego), Ewen Bremner (Exodus: Bogowie i królowie), Saïd Taghmaoui (American Hustle), Elena Anaya (Skóra, w której żyję), Connie Nielsen (Gladiator) i Lucy Davis (Wysyp żywych trupów).

Film został wyreżyserowany przez Patty Jenkins. Jego producentami są Charles Roven, Zack Snyder i Deborah Snyder. Z kolei Richard Suckle, Stephen Jones, Wesley Coller, Geoff Johns i Rebecca Roven podjęli się zadania producentów wykonawczych omawianego widowiska.

Swój wielkoekranowy debiut amazońska księżniczka zaliczyła w filmie pt. Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, którego premiera odbyła się 1 kwietnia 2016 roku. Następnym obrazem, po omówionej powyżej Wonder Woman, w którym będziecie mogli podziwiać Gal Gadot w roli Diany Prince jest dzieło Justice League, znajdujące się obecnie w trakcie produkcji. Aktorka wystąpi w filmie obok Bena Afflecka, Henry’ego Cavilla, Ezry Millera, Ray’a Fishera i Jasona Momoa. Justice League wyreżyseruje Zack Snyder.

13708397 10154313441628926 7147998445574202230 oFot. Materiały prasowe

Premiera Wonder Woman zaplanowana jest na 2 czerwca 2017 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?