Replicas – Keanu Reeves i Alice Eve w rolach głównych!

Keanu Reeves i Alice Eve zagrają małżeństwo w najnowszym thrillerze Replicas. Film wyreżyseruje Jeffrey Nachmanoff, znany z takich produkcji jak: Turysta, Zdrajca czy Pojutrze. Film ma ukazać się w 2017 roku. Póki co nie jest jeszcze znana dokładna data premiery. 

Zobacz również: The Kidnapping of Edgardo Mortara – Oscar Isaac dołącza do nowego filmu Stevena Spielberga

Keanu Reeves xlarge

Keanu Reeves (Matrix, Adwokat diabła, John Wick) wcieli się w neurologa Willa Fostera, który stara się za wszelką cenę przywrócić swoją rodzinę do życia po tragicznym wypadku samochodowym. Po drodze musi uporać się nie tylko z prawami natury, ale także depczącą mu po piętach policją. Dodatkowo przeciwko niemu jest rząd, który kontroluje laboratorium w którym naukowiec przeprowadza eksperymenty na klonach. Jak już pewnie się domyślacie, nasz główny bohater będzie się starał stworzyć klony swojej rodziny, zaczynając od swojej pięknej żony Mony. Jego towarzyszkę życia zagra Alice Eve, którą znamy m.in. z takich produkcji jak Ekipa, Misconduct czy Criminal

Autorem scenariusza jest Chad St. John. Za produkcję odpowiadają Lorenzo di Bonaventura, Ara Keshishian, Stephen Hamel oraz sam Keanu Reeves. Zdjęcia będą kręcone m.in. w Puerto Rico.

Źródło: wirtualnemedia.pl & deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Studentka dziennikarstwa. Miłośniczka kina. Zafascynowana Azją, a w szczególności koreańską kinematografią. Fanka Sherlocka. W wolnych chwilach ogląda seriale, podróżuje lub rozczytuje się w romansidłach.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?