The Edge of Seventeen – zwiastun zabawnego filmu o dorastaniu

Wytwórnia STX Entertainment zaprezentowała zwiastun filmu pt. The Edge of Seventeen. W roli głównej występuje młoda aktorka Hailee Steinfeld, która w 2010 roku otrzymała nominację do Oscara za rolę w filmie Prawdziwe męstwo. Trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=g2eR6j8eocE

Zobacz również: Ghostbusters. Pogromcy Duchów – recenzja kobiecego reboota Pogromców Duchów!

Film został napisany i wyreżyserowany przez Kelly Fremon Criag (Absolwentka). Opowiada o trudnym okresie dojrzewania – jest szczery, bezpośredni i w zabawny sposób pokazuje jak ciężko jest dorastać dziewczynie we współczesnym świecie.

Każdy wie, że dojrzewanie jest okropne, ale los szczególnie płata figla pewnej uczennicy liceum o imieniu Nadie. Dziewczyna przeżywa swój szczyt wytrzymałości gdy dowiaduje się, że jej starszy brat Darian, a zarazem najpopularniejszy chłopak w szkole, spotyka się z jej najlepszą przyjaciółką, Kristą. Nadie czuje się samotna jak nigdy, aż niespodziewanie zaprzyjaźnia się z pewnym chłopcem, dzięki któremu zauważa, że sprawy wcale nie muszą być takie złe na jakie wyglądają.

W filmie występują: Heilee Steinfeld (Prawdziwe męstwo), Woody Harrelson (Detektyw), Blake Jenner (Glee), Haley Lu Richardson (Ravenswood), Hayden Szeto, Kyra Sedgwick (Urodzony 4 lipca).

the edge of seventeen plakat

The Edge of Seventeen wejdzie do amerykańskich kin 30 września 2016 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?