IT – pierwsze zdjęcie Billa Skarsgarda w roli klauna Pennywise

Za pośrednictwem Entertainment Weekly, zaprezentowano pierwsze zdjęcie Billa Skarsgarda w roli nowego, przerażającego klauna Pennywise z filmu IT! Zdjęcie znajdziecie poniżej. 

it klaun pennywise

Zobacz również: Egzorcysta – trzy upiorne klipy promujące najnowszy serial Foxa

Za kamerą filmu stoi Andy Muschietti (Mama). Akcja filmu koncentruje się na pewnej obietnicy złożonej dwadzieścia osiem lat temu, która zmusza siedmiu dorosłych już bohaterów do kolejnego spotkania w Derry, w stanie Maine, gdzie jako nastolatkowie zmierzyli się ze złowieszczą kreaturą żerującą na dzieciach. Niepewni, czy faktycznie pokonali wtedy rzeczonego potwora, poprzysięgli sobie, iż jeśli kiedykolwiek To powróci, ponownie przybędą do miasteczka i stawią mu czoła. Obecnie, niczemu niewinne pociechy są kolejny raz brutalnie mordowane, w związku, z czym bohaterowie po raz kolejny będą musieli stanąć do walki z potworem.

W obsadzie produkcji znajdują się m.in.: Jaeden Lieberher (Midnight Special; Bill Denbrough), Finn Wolfhard (Stranger Things; Richie Tozier), debiutantka Sophia Lillis (Beverly Marsh), Jack Dylan Grazer (Tales of Halloween; Stan Uris), Wyatt Oleff (Strażnicy Galaktyki; Eddie Kaspbrak), Chosen Jacobs (Hawaii 5.0; Mike Hanlon), Jeremy Ray Taylor (42; Ben Hanscom, młodsza wersja głównego protagonisty obrazu) i Bill Skarsgard (Hemlock Grove, Seria Niezgodna: Wierna; główny czarny charakter obrazu – klaun Pennywise).

Obraz zostanie wydany w dwóch częściach. Pierwsza skupi się na grupie nastolatków nazywających siebie Losers Club, a druga skoncentruje się na następstwach feralnego lata, które odcisnęło piętno na dorosłych już bohaterach. Zatem IT Part One trafi do kin 8 września 2017 roku. Niestety obecnie nie ma informacji na temat daty premiery kolejnej części.

kadr z filmu TO z 1990 roku

Powieść IT została już wcześniej zekranizowana w postaci miniserii telewizyjnej w 1990 roku. Jej reżyserem był Tommy Lee Wallace, a w rolę ikonicznego bohatera wcielił się Tim Curry. 

I jak? Podoba wam się nowa wersja klauna czy jednak wolicie oldschool? 

Źródło: ew.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?