50 cent
50 cent

50 Cent i Mel Gibson w thrillerze kryminalnym!

Mel Gibson oraz słynny raper Curtis “50 Cent” Jackson zagrają główne role w thrillerze kryminalnym Boneyard, za którego produkcję odpowiada Lionsgate.

To nie pierwszy raz, kiedy 50 Cent spróbuje swych sił w aktorstwie. Raper ma na swoim koncie role w takich projektach, jak Get Rich or Die Tryin‘ czy Skok stulecia. Teraz przyszła pora na kolejny thriller, który na dodatek opierać się będzie na prawdziwych wydarzeniach.

O czym opowie Boneyard?

Boneyard skupi się na historii seryjnego mordercy znanego jako Bone Collector. W filmie agent specjalny FBI Petrovick (Mel Gibson) ma za zadanie stworzyć profil seryjnego mordercy odpowiedzialnego za zabójstwa na cmentarzu, które odkrył szef policji Carter (50 Cent). Sprawa dotyczy odnalezionych szczątków jedenastu kobiet. Gdy policja, agencja antynarkotykowa i FBI walczą ze sobą, splątana sieć intryg sprawia, że ​​wszyscy stają się podejrzanymi.

fot. kadr z filmu Agent Game

Zobacz również: Chris Pratt dawniej był striptizerem! Poznaj 5 ciekawostek z życia aktora!

Obraz wyreżyserował Asif Akbar (The Commando), który napisał scenariusz z Vincentem E. McDanielem, Hankiem Byrdem i Koji Stevenem Sakai na podstawie opowiadania autorstwa Vincenta E. McDaniela. Producentami filmu są za to: Colin Bates, wspomniani Vincent E. McDaniel i Asif Akbar oraz Roy Scott Macfarland.


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Skok stulecia

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?