The Girl With All the Gifts – pierwszy plakat filmu z Arterton i Close!

Poniżej mamy przyjemność zaprezentować pierwszy plakat filmu traktującego o zombie pt. The Girl With All the Gifts. Jego reżyserem jest Colm McCarthy (serial Peaky Blinders). W obsadzie filmu znajdują się następujące gwiazdy: Sennia Nanua, Gemma Arterton, Glenn Close i Paddy Considine. Oto wspomniana grafika:

the girl with all the gifts

Zobacz również: The Girl With All the Gifts – zwiastun filmu o apokalipsie zombie z Arterton i Close!

Niedaleka przyszłość; ludzkość została niemal doszczętnie zniszczona przez zmutowaną grzybicę, która wzmaga w cierpiącym na nią pacjencie wolną wolę i przemienienia go w mięsożernego potwora (hungries). Jedynie mała grupka dzieci okazuje się odporna na skutki panoszącego się wirusa. W związku tym młodzi i unikalni bohaterowie zostają poddani okrutnym eksperymentom w bazie wojskowej umiejscowionej w Anglii. Czuwa nad nimi biolog, dr Caldwell. Mimo zakażenia chorobotwórczym patogenem, który opanował świat, wspomniana grupa dzieci zachowuje normalne myśli oraz emocje. Okazują się zatem drugą generacją tak zwanych hungries. Dalej cierpią z powodu pragnienia ludzkiego mięsa, lecz potrafią myśleć i czuć, dzięki czemu stanowią ostatnią deską ratunku dla ludzkości – możliwe lekarstwo.

Premiera filmu pt. The Girl With All the Gifts odbędzie się w Wielkiej Brytanii 23 września.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – kadr z powyższego zwiastuna

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?