Genndy Tartakovsky znów powróci do Hotelu Transylwania!

W ubiegłym roku, kiedy reżyser Genndy Tartakovsky próbował przywrócić animowany serial Samuraj Jack, wyjawił, że nie powróci w Hotelu Transylwania 3, którego powstanie ogłoszono na krótko po premierze drugiej części.

Kontynuacja Samuraja Jacka ostatecznie powstała i wygląda na to, że Sony Pictures dało radę namówić Tartakovskiego do powrotu. Wyreżyserował dwie pierwsze części, które okazały się bardzo udane. Sam wypowiedział się również na temat powrotu do serii.

Myślałem, że mam dość odkrywania świata Hotelu Transylwania po dwóch pierwszych filmach, ale kiedy byłem daleko kończąc swój serial Samuraj Jack, iskra rozbłysła i nie mogłem powstrzymać się przed powrotem do trzeciej części.

videos bg

Zobacz również: Powrót Samuraja Jacka na pierwszej grafice!

Powrócił więc nie tylko Samuraj Jack, lecz również Hotel Transylwania, nad którym Tartakovsky po raz kolejny będzie pracować. W oryginalnej wersji językowej głosu postaciom udzielają Adam Sandler, Selena Gomez i Andy Samberg. Historia napisana została przez Michaela McCullersa.

Źródło: GeekTyrant / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?