Tarzan: Legenda – finalny zwiastun produkcji!

Warner Bros. i Village Roadshow właśnie opublikowało najnowszy oraz finalny zwiastun ich nadchodzącej produkcji Tarzan: Legenda. Zawiera on wiele nowy scen, wliczając w to walkę  samego Tarzana z jego bratem-gorylem.

https://www.youtube.com/watch?v=jBwynG1beCE

Zobacz również: Tarzan: Legenda z mnóstwem nowych zdjęć!

Opis dystrybutora (kino): Mijają lata, od kiedy Tarzan (Skarsgård), opuścił afrykańską dżunglę na rzecz cywilizowanego życia w Londynie. Jako John Clayton III, Lord Greystoke decyduje się wrócić do Konga, gdzie ma pełnić funkcję emisariusza rządu z misją handlową. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że jest pionkiem w śmiertelnie niebezpiecznej grze targanego wolą zemsty, chciwego kapitana Leona Roma z Belgii (Waltz). Okazuje się, że osoby stojące za zabójczym spiskiem nie mają pojęcia, co rozpęta się za ich sprawą.

7741498.3

Reżyserem filmu Tarzan: Legenda jest David Yates (Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźćHarry Potter i Zakon FeniksaHarry Potter i Książę PółkrwiHarry Potter i Insygnia Śmierci: Część IHarry Potter i Insygnia Śmierci: Część II). Przygodowe widowisko powstało na podstawie scenariusza autorstwa Stuarta Beattiego, Craiga Brewera, Johna Collee’a i Adama Cozada.

Obsada produkcji: Alexander Skarsgård (Tarzan), Samuel L. Jackson (George Washington Williams), Margot Robbie (Jane Porter), Christoph Waltz (Kapitan Rom), Djimon Hounsou (Przywódca Mbonga), John Hurt, Osy Ikhile (Kwete), Ella Purnell (Młoda Jane) i Rory J. Saper (Tarzan jako nastolatek).

Polska premiera filmu przewidziana jest na 1 lipca 2016 roku.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?