Powrót Samuraja Jacka na pierwszej grafice!

Na trwającym właśnie Annecy Festival d’Animation we Francji, Genndy Tartakovsky, który odpowiada za tworzenie nowego sezonu serialu Samuraj Jack, przedstawił pierwszą grafikę promującą długo wyczekiwanej kontynuacji serialu.
Grafikę możecie zobaczyć poniżej, gdyż została udostępniona za pośrednictwem Cartoon Brew na Instagramie:

First promo art from Genndy Tartakovsky's new "Samurai Jack" debuted at #annecyfestival

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika #cartoonbrew (@cartoonbrew)

 

Na pierwszy rzut oka widać, że grafika jest w nieco mocniejszej formie niż dawny serial, mamy tutaj więcej krwi i sam wizerunek Jacka lekko się zmienił, choć sam wygląd to kwestia golenia. 

Zobacz również: Legion samobójców – David Ayer o postaci Harley Quinn

Samuraj Jack, serial, który swoje początki miał jeszcze w 2000 roku, wyświetlany był na kanale Cartoon Network. W 2002 roku serial został włączony do bloku Toonami. Czterokrotny zdobywca Primetime Emmy Award zakończył się emisją w 2004 roku i od tego czasu co rusz mówiło się o wznowieniu produckji, a nawet o powstaniu samodzielnego filmu. 

Krótki opis serialu:

Serial autorstwa znanego twórcy seriali animowanych, Genndy’ego Tartakovsky’ego, opowiadający o losach samuraja, który został wysłany w przyszłość przez złego Aku. Potężny, zmiennokształtny i nieśmiertelny władca ciemności obawia się bowiem tylko jednego: legendarnego miecza tego samuraja, który został wykuty z odwagi i poświęcenia jego ojca, i jest jedyną rzeczą zdolną zranić, a nawet zabić Aku. – Wikipedia

Najnowszy sezon serialu ma zadebiutować pod koniec 2016 roku na kanale Adult Swim, który jest przeznaczony dla nieco starszej publiczności. Obecnie prace nad produkcją trwają w Los Angeles.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?