TT Games parodiuje zwiastun “The Force Awakens” w zapowiedzi kolejnej gry LEGO!

LEGO we współpracy z TT Games wydało już kilkadziesiąt gier na podstawie kinowych hitów, takich jak “Indiana Jones”“Piraci z Karaibów”“Hobbit”“Avengers” oraz oczywiście – “Gwiezdne Wojny”. Dzisiaj świat obiegła z dawna wyczekiwana wieść  – szykowana jest kolejna gra z serii, na podstawie najnowszego epizodu gwiezdnej sagi! Z tej okazji, w sieci zadebiutowała pierwsza zapowiedź gry, będąca cudowną parodią pierwszego zwiastuna “Przebudzenia Mocy”, który mogliśmy zobaczyć w grudniu 2014:

Co ważne, gra przedstawi nie tylko wydarzenia znane z kinowego hitu, ale wypełni również niektóre luki fabularne, pomiędzy “Powrotem Jedi”, a epizodem VII! Nie wiemy jednak, czy to co zostanie nam w niej zaprezentowane, trafi oficjalnie do obszernego kanonu uniwersum.

“Bestsellerowa seria gier LEGO powraca z niesamowitą i wypełnioną po brzegi humorem produkcją, opartą na najnowszym hicie kinowym. Gracze będą mogli również wziąć udział w wydarzeniach, które rozegrały się pomiędzy ‘Powrotem Jedi’, a ‘Przebudzeniem Mocy’ i wcielić się w postacie z najnowszej produkcji, m.in Rey, Finna, Poe Damerona, BB-8, Kylo Rena, Hana Solo, oraz wiele innych!”

LEGO-Star-Wars_TFA

Gra trafi do sprzedaży już w czerwcu tego roku! Będziecie mogli w nią zagrać na poniższych platformach:

  • PC
  • Xbox One
  • Xbox 360
  • Play Station 3
  • Play Station 4
  • PS Vita
  • Wii U
  • Nintendo 3DS

Będzie to już czwarta gra z serii LEGO z uniwersum Gwiezdnych Wojen, po “LEGO Star Wars”“LEGO Star Wars II” i “LEGO Star Wars III”. Czy okaże się równie dobra jak poprzedniczki, które uzyskały już status kultowych, wśród wielu fanów? Miejmy taką nadzieję! Klockowa wersja “Przebudzenia Mocy” z pewnością ucieszy zarówno młodszych, jak i starszych wielbicieli sagi!

Źródło: makingstarwars.net

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?