Elizabeth Banks kolejną gwiazdą rebootu Ocean’s Eleven?

Jak wiemy, w Holywood powstaje żeńska wersja kultowego heist movie Ocean’s Eleven, roboczo zatytułowana Ocean’s Ocho, w której wystąpi prawdziwa plejada gwiazd Hollywood. Niedawno potwierdzono że do obsady dołączy Helena Bonham Carter, teraz plotki głoszą o udziale w produkcji Elizabeth Banks (Igrzyska śmierci, Dla niej wszystko).

Zobacz również: Ocean’s Eleven – Mindy Kaling i Helena Bonham Carter w obsadzie rebootu!

Główną postać, która wedle plotek ma być siostrą Danny’ego Oceana, którego w najpierw grał Frank Sinatra, a następnie George Clooney, ma zagrać Sandra Bullock. Oprócz niej w obsadzie są min. Cate Blanchett, Mindy Kaling oraz wspomniana wcześniej Helena Bonham Carter. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się na początku 2017 roku. Jako że Banks niedawno zrezygnowała z reżyserskiego stołka w filmie Pitch Perfect 3, będzie miała czas aby poświęcić się tej produkcji. Plotki głoszą, że o roli w filmie będzie rozmawiać także Jennifer Lawrence.

źródło:screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?