Fast 8 – nowe zdjęcie obsady filmu oraz amatorskie nagranie z kręcenia sceny

Dzisiaj, Vin Diesel ujawnił nowe zdjęcie obsady nadchodzącego filmu Fast 8. Również od kilku dni w internecie popularność zdobywa amatorskie nagranie, które ukazuję nam proces tworzenia jednej z wielu sceny kaskaderski z udziałem spadających aut. Materiały poniżej.

  • Zdjęcie obsady

13298025 1711680835715755 910768978 n

  • Amatorskie nagranie z kręcenia sceny z filmu

https://www.youtube.com/watch?v=xirKIhu18Tw

Zobacz również: Fast 8 – nowe wideo z planu kręcenia! Oto Islandia!

Reżyserem produkcji jest F. Gary Gray (Straight Outta Compton). Według krążących po sieci doniesień, Szybcy i wściekli 8 będą otwarciem zupełnie nowej trylogii. Polska premiera filmu zaplanowana jest na 21 kwietnia 2017 roku. Kolejne dwie odsłony, czyli dziewiąta oraz dziesiąta, pojawią się na srebrnych ekranach odpowiednio 19 kwietnia 2019 roku i 2 kwietnia 2021 roku. Jednakże to niejedyne filmy znajdujące się w planach Universal Pictures. Wytwórnia zamierza w przyszłości nakręcić zarówno prequele, jak i spin-offy serii.

Obsada akcyjniaka składa się z Vina Diesela, Michelle Rodriguez, Jordany Brewster, Tyrese’a Gibsona, Chrisa Ludacrisa Bridgesa, Elsy Pataky i Lucasa Blacka, którzy odtworzą swoje postacie z poprzednich części. Z powyższego materiału wiemy już także, iż z pewnością powrócą Jason Statham, Dwayne Johnson i Kurt Russell. Warto tutaj dodać, że w rolę głównej antagonistki produkcji wcieli się Charlize Theron, a jej prawą ręką zostanie postać zagrana przez gwiazdę serialu Gra o tron, czyli Kristofera Hivju. W widowisku pojawi się także Scott Eastwood, który odegra protegowanego bohatera Kurta Russella.

fast8poster

Zdjęcia do obrazu Szybcy i wściekli 8 będą mieć miejsce w Nowym Jorku i Atlancie w stanie Georgia. Warto dodać, że część filmu może zostać nakręcona również w Rosji. Obecnie jesteśmy też pewni, że bohaterowie obrazu zawitają do Islandii, a niedawno publikowaliśmy fotosy z planu zdjęciowego na Kubie! 

Źródło: twitter.com; youtube.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?