Londyn w ogniu – ekskluzywny materiał zza kulis filmu!

Produkcja Londyn w ogniu dostępna jest już od wczoraj w dystrybucji cyfrowej. Z kolei na wydanie płytowe (DVD i Blu-ray), a także ofertę VOD przyjdzie fanom widowiska poczekać do 14 czerwca (premiery dotyczą oczywiście amerykańskiej wersji filmu). W związku z powyższym, poniżej znajdziecie ekskluzywny klip ukazujący kulisy kręcenia sceny pościgu. Zapraszamy do oglądania!

Zobacz również: Londyn w ogniu – nowy klip z produkcji!

Opis dystrybutora (kino): Premier Wielkiej Brytanii umiera w niewyjaśnionych okolicznościach. Jego pogrzeb to największe zgromadzenie przywódców wolnego świata od dziesiątków lat. Wszystko wskazuje na to, że jest to najlepiej strzeżona impreza w dziejach, dopóki nie okaże się, że terrorystyczny spisek sięga samych szczytów zachodnich służb specjalnych, a spotkanie w Londynie od początku planowane było jako okazja do zamachu. Jedynym człowiekiem, który może jeszcze odwrócić bieg dramatycznych zdarzeń jest szef ochrony prezydenta USA czyli agent Mike Banning (Gerard Butler). 

Obsada filmu: Gerard Butler – Mike Banning, Aaron Eckhart – Benjamin Asher, Morgan Freeman – Wiceprezydent Allan Trumbull, Alon Aboutboul – Barkawi, Angela Bassett – Lynn Jacobs, Robert Forster – Generał Edward Clegg, Jackie Earle Haley – Zastępca szefa sztabu Mason i Melissa Leo – Sekretarz Obrony Ruth McMillan.

london fallen

Premiera filmu odbyła się 4 marca 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustacja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?