The Fundamentals of Caring – Paul Rudd i Selena Gomez w nowym filmie Netflixa!

Netflix opublikował wczoraj zwiastun swojego nowego obrazu pt. The Fundamentals of Caring, który pojawi się na rzeczonej platformie już 24 czerwca. Premiera produkcji odbyła się na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Sundance. Poniżej wspomniany zwiastun dzieła pt. The Fundamentals of Caring.

https://www.youtube.com/watch?v=BSXn-lIs4Y0

Produkcja oparta jest na powieści Jonathana Evisona. Jej scenarzystą, reżyserem oraz producentem został Rob Burnett. Obsada The Fundamentals of Caring składa się z następujących gwiazd: Paul Rudd, Craig Roberts, Selena Gomez, Jennifer Ehle, Megan Ferguson i Frederick Weller.

Film koncentruje się na przedstawieniu historii Bena – emerytowanego pisarza, który staje się opiekunem po osobistej tragedii. Po sześciu tygodniach ćwiczeń Ben spotyka swojego pierwszego klienta – Trevora – wulgarnego 18-latka cierpiącego na dystrofię mięśniową. Jeden sparaliżowany emocjonalnie, a drugi fizycznie – ta niebywała para razem wybiera się w ważną podróż do wszystkich miejsc, które podziwiał nastolatek, oglądając wiadomości, włącznie z największym na świecie dołem. W trakcie wyprawy spotykają i zabierają ze sobą nieoczekiwaną pasażerkę – impertynencką uciekinierkę z domu spodziewającą się dziecka, która pomoże przetestować im ich umiejętności przetrwania poza dobrze znanym i przekalkulowanym przez nich światem, aby w końcu zrozumieli istotę nadziei i prawdziwej przyjaźni.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Netlix

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?