Tarzan: Legenda – będzie ostra scena seksu

Początek wakacji przywita kinomanów nową wersją przygód Tarzana. Władca Małp powróci z Londynu do Konga, wpadajac tym samym w spisek uknuty przez Christophera Waltza. Film w reżyserii Davida Yatesa trafi do polskich kin już 1 lipca. Legenda zapowiada się na pełną wrażeń, dynamiczną produkcję, która może nie będzie stronić od przemocy, ale z drugiej strony nie posiada też kategorii R, więc nie jest skierowana jedynie do dorosłych. Mimo to odtwórca tytułowej roli, aktor Alexander Skarsgard opowiedział, że scena uprawiania miłości, w której brał udział wraz ze zjawiskową Margot Robbie, może zaskoczyć niektórych wrażliwszych widzów.

Mimo że walczyłem z małpami, to jedyną kontuzję podczas kręcenia filmu doznałem w trakcie sceny seksu z Margot. Uderzyła mnie. Reżyser David Yates chciał, żeby ta sekwencja była realistycznie zwierzęca, więc stał za kamerą i krzyczał – walnij go mocniej! No dawaj! – Nakręcał nas i pragnął, żebyśmy poczuli się bardzo pierwotnie, stąd to pobicie.

tarzan, legenda, władca ma

Aktorka Margot Robbie nie pierwszy raz nakręca seksualnie mężczyzn, z którymi występuje. Już w Wilku z Wall Street kusiła Leonardo DiCaprio brakiem bielizny.  Podobnie w nadchodzącym Legionie Samobójców jej bohaterka, Harley Quinn również operuje swoją seksualnością przykuwając uwagę znajdujących się w pobliżu bezradnych samców. Jeszcze nigdy jednak nie zdecydowała się na tak kontrowersyjne zabiegi. Mimo to dwójka aktorów dobrze dogadywała się na planie, a sam Alex Skarsgard przyznaje, że nie żywi urazy i między nim a Margot Robbie wytworzyła się prawdziwa chemia, którą miejmy nadzieję widzowie zobaczą oglądając film. Przypominamy, że Tarzan: Legenda do obejrzenia w kinach będzie już od 1 lipca 2016 roku.

Zobacz również: Tarzan: Legenda – Margot Robbie w nowych, widowiskowych spotach!

źródło: dailystar.co.uk / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?