Tarzan: Legenda – Witajcie w dżungli! Oto nowy plakat filmu!

Do sieci trafił właśnie nowy plakat promujący film Tarzan: Legenda. Znajdziecie na nim tytułowego bohatera obrazu oraz Jane pośrodku gęstej puszczy w otoczeniu olbrzymich goryli. Jak Wam się podoba? Sądzicie, że produkcja ma szansę spełnić kryteria przyzwoitego filmu rozrywkowego? 

Tarzan Legenda

Zobacz również: Tarzan: Legenda – Margot Robbie w nowych, widowiskowych spotach!

Opis dystrybutora (kino): Mijają lata, od kiedy Tarzan (Skarsgård), opuścił afrykańską dżunglę na rzecz cywilizowanego życia w Londynie. Jako John Clayton III, Lord Greystoke decyduje się wrócić do Konga, gdzie ma pełnić funkcję emisariusza rządu z misją handlową. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że jest pionkiem w śmiertelnie niebezpiecznej grze targanego wolą zemsty, chciwego kapitana Leona Roma z Belgii (Waltz). Okazuje się, że osoby stojące za zabójczym spiskiem nie mają pojęcia, co rozpęta się za ich sprawą.

Reżyserem filmu Tarzan: Legenda jest David Yates (Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, Harry Potter i Zakon Feniksa, Harry Potter i Książę Półkrwi, Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I, Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II). Przygodowe widowisko powstało na podstawie scenariusza autorstwa Stuarta Beattiego, Craiga Brewera, Johna Collee’a i Adama Cozada.

Obsada produkcji: Alexander Skarsgård (Tarzan), Samuel L. Jackson (George Washington Williams), Margot Robbie (Jane Porter), Christoph Waltz (Kapitan Rom), Djimon Hounsou (Przywódca Mbonga), John Hurt, Osy Ikhile (Kwete), Ella Purnell (Młoda Jane) i Rory J. Saper (Tarzan jako nastolatek).

Polska premiera filmu przewidziana jest na 1 lipca 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?