Star Wars 8 – Plotki o Rycerzach Ren i walce Kylo z Rey!

Uwaga! Tekst może zawierać spoilery! Portal Makingstarwars.net podzielił się z internautami informacjami dotyczącymi Star Wars VIII. Plotki dotyczą tajemniczych Rycerzy Ren.  W VII części tych sojuszników Kylo widzieliśmy tylko przez chwilę, co niestety nie wystarczyło na poznanie ich umiejętności, charakterów czy ideologii. Ma to się zmienić w kontynuacji Przebudzenia Mocy.

Według makingstarwars stosunek Rey do Luke’a będzie dość chłodny (być może nawet będzie na niego wściekła), ze względu na to, że będzie musiała zabić Kylo Rena, a nie będzie chciała tego zrobić. Mimo wszystko dojdzie do bitwy między nią a Kylo i jego rycerzami na Anch-To, które (zdaniem informatora) będzie prezentować się następująco: Luke i Rey znajdują się na Anch-To podczas zachodu słońca i zaczynającego padać deszczu. Kylo i jego rycerze pojawiają się na wybrzeżu i zaczynają iść w kierunku dwójki protagonistów. Kylo nie ma maski, jednakże wciąż posiada swój charakterystyczny miecz świetlny. Rey i Kylo walczą między sobą na klifie otoczonym wodą. Kylo chce zemsty za zniewagę dlatego samotnie walczy z Rey natomiast jego rycerze zajmują się Skywalkerem. Star Wars VIII Rycerze Ren

Luke walczy ze swoimi przeciwnikami na plaży, kiedy Kylo próbuje zabić Rey. Pierwszy czarny rycerz ma topór i rusza przeciwko bohaterowi, ale ginie za sprawą Pchnięcia Mocą w powietrze. Po pokonaniu pierwszego oponenta Luke uruchamia swój zielony miecz świetlny. Pokonuje wszystkich Rycerzy by następnie spokojnie iść w stronę Kylo, który walczył z Rey przy krawędzi klifu, ale prawdopodobnie ją pokonał (gdyż nigdzie jej nie widać). Kylo widząc porażkę swoich towarzyszy ucieka.

Oczywiście te informacje należy potraktować z dystansem, ponieważ może okazać się, że anonimowe źródło Makingstarwars mogło przekazać fałszywe informacje. Jednakże jeżeli to prawda należy spodziewać się jednej z najbardziej efektywnych bitew w dziejach Star Wars. Warto zwrócić uwagę na to, że zaczyna się pojawiać coraz więcej wiadomości związanych z produkcją (na przykład wyciek tytułu Star Wars VIII )

źródło: makingstarwars.net /ilustracja wprowadzenia: Disney

Redaktor

Twórca cyklu "Powrót do przeszłości". Wielki miłośnik spaghetti westernów, kina szpiegowskiego i fantasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?