The Rocky Horror Picture Show Event: pierwsze spojrzenie na Laverne Cox!

Entertainment Weekly podzieliło się z zainteresowanymi nowym zdjęciem z planu The Rocky Horror Picture Show Event, będącego, oczywiście, remakiem Rocky Horror Picture Show. Kultowy musical z lat siedemdziesiątych odświeżany jest przez telewizję Fox Broadcasting Company, która nada go premierowo pod koniec tego roku, prawdopodobnie jesienią. Za kamerą postawiono Kenny’ego Ortegę, twórcę familijnego klasyku Hokus pokus i trylogii High School Musical. W planach jest rewaloryzacja wizualna filmu; scenariusz i ścieżka dźwiękowa mają pozostać wierne oryginałowi.

Zdjęcie przedstawia aktorkę Laverne Cox (Orange Is the New Black), wcielającą się w postać dr. Franka-N-Furtera. Towarzyszy jej Ben Vereen jako dr. Scott.

rockyhorrorevent

W obsadzie remake’u znajdują się także Reeve Carney, Ryan McCartan, Staz Nair, Victoria Justice, Analeigh Ashford, Christina Milian, Adam Lambert oraz Tim Curry, który w pierwowzorze wcielał się w rolę Franka-N-Furtera, szalonego naukowca z Transseksualnej Transylwanii. W Rocky Horror Picture Show ekscentryczny bohater dokonuje eksperymentu: tworzy mężczyznę marzeń. Ten nie jest mu jednak do końca wierny i posłuszny. Franka-N-Furtera odwiedza para młodych małżonków – Brad i Janet. Wciągnięci zostają w wir muzycznej zabawy i perwersji. Musical z 1975 roku na stałe wszedł do kanonu kinematografii. Jest najdłużej emitowanym w światowych kinach filmem, a także dziełem posiadającym rzeszę oddanych miłośników. Obraz zainicjował karierę młodej Susan Sarandon.

rocky horror show

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: ew.com

Stały współpracownik

Autor bloga HisNameIsDeath.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?