Kup w Multikinie bilet na Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy i odbierz kolekcjonerski plakat!

W sieci Multikino w ramach akcji Wracamy z hitami od 18 do 24 marca br. Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy wracają na wielki ekran. Widzowie kupujący bilety na ten film otrzymają dwustronny, kolekcjonerski plakat.

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy – film w reżyserii JJ Abramsa miał premierę 18 grudnia 2015 r. Dzięki akcji Wracamy z hitami od 18 do 24 marca br. tę produkcję będzie można ponownie zobaczyć na wielkim ekranie.

Od 18 do 24 marca br. widzowie Multikina kupujący bilet na Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy otrzymają kolekcjonerski plakat filmu w formacie B2.  Zakup jednego biletu uprawnia do odbioru jednego plakatu. Aby odebrać plakat należy pokazać w kasie kina zakupiony bilet. Dotyczy to zarówno biletów zakupionych w kasie kina, jak również przez stronę www.multikino.pl i aplikację mobilną Multikina.

13228124 1278714468822979 246092526 n

Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów plakatów. 

Źródło: Multikino / Ilustracja wprowadzenia materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?