Wolverine 3 – właśnie ruszyły zdjęcia! Potwierdzono R-kę!

Ostatnio trwa kompletowanie obsady trzeciej części Wolverine’a. Do sieci nieprzerwanie trafiają informacje mówiące o kolejnych członkach powiększającego się zespołu aktorów zaangażowanych w projekt, jednakże dzisiaj pojawiła się zgoła niespodziewana, lecz bardzo ważna wiadomość. Mianowicie producent filmu, czyli Simon Kinberg jednoznacznie oświadczył w rozmowie dla portalu Collider.com, że obraz pt. Wolverine 3 otrzymał podejrzewaną od dłuższego czasu R-kę, a także zdradził, iż projekt znajduje się w trakcie realizacji!

Nie jestem pewny, co mogę na ten temat powiedzieć. Zgodzę się z tobą, że Patrick Stewart będzie podobno częścią powstającego obrazu. Jego akcja ma miejsce w przyszłości i zgodnie z tym, co wiele portali filmowych już podało, dzieło dostało R-kę. Trzecia odsłona Wolverine’a jest brutalna, utrzymana w pewnym sensie w klimacie westernu. To po prostu bardzo fajny, zupełnie odmienny film.

Obsada obrazu składa się obecnie z następujących osób: Hugh Jackman (tytułowy Wolverine) Patrick Stewart (Profesor Charles Xavier), Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle i Elise Neal.

Wolverine

Zobacz również: W jakich latach będzie osadzony kolejny film o X-Menach?

Warto też wspomnieć, że w filmie podobno powinien pojawić się X-23 (żeński odpowiednik wspomnianego już wielokrotnie w newsie tytułowego mutanta). Nie powinna również dziwić decyzja twórców o przyznaniu ich produkcji kategorii wiekowej R. Przecież Wolverine w reżyserii Jamesa Mangolda doczekał się alternatywnej wersji dla dorosłych w postaci wydania domowego. Z kolei ogromny sukces Deadpoola udowodnił, że sięgnięcie po wyższą kategorię wiekową wcale nie musi oznaczać strat w dochodach dla wytwórni. Powstanie więc trzeciego Wolverine’a z R-ką to po prostu jedyna słuszna dla 20th Century Fox decyzja.

Wolverine 3 nakręci James Mangold na podstawie scenariusza spod pióra Davida Jamesa Kelly’ego. Produkcja pojawi się w kinach 3 marca 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?