Wolverine 3 – Elise Neal dołączyła do obsady filmu

Obsada trzeciej części filmu Wolverine wciąż się powiększa. 

Dziś Variety donosi, że Elise Neal, aktorka znana z ról w Krzyku 2 czy Misji na Marsa pojawi się w filmie Wolverine 3. Oczywiście informacja kogo zagra jest owiana tajemnicą. Tym samym Neal dołącza do Hugha Jackmana, Patricka Stewarta, Boyda Holbrooka (Narcos), Richarda E. Granta (Dig), Stephena Merchanta (Biuro) oraz Eriqa La Salle (Ostry dyżur).

Wolverine4

Zobacz również: X-Men: Apocalypse – fragment filmu z Raven, Angelem i Nightcrawlerem

W sieci nadal pełno pogłosek sugerujących, że trzecia odsłona Wolverine’a będzie oparta na popularnym komiksie autorstwa Marka Millara i Steve’a McNivena pt. Wolverine. Staruszek Logan. Niestety rzeczone plotki ciągle nie zostały ani potwierdzone, ani też zdementowane przez wytwórnię 20th Century Fox. Warto też wspomnieć, że w filmie podobno powinien pojawić się X-23 (żeński odpowiednik wspomnianego już wielokrotnie w newsie tytułowego mutanta). Krąży także plotka, według której trzecia część Wolverine’a ma być pierwszym obrazem z przyznaną kategorię wiekową R, traktującym o bohaterze odgrywanym przez Hugh Jackmana.

Zdjęcia do Wolverine 3 mają ruszyć w tym miesiącu. Film nakręci James Mangold na podstawie scenariusza spod pióra Davida Jamesa Kelly’ego. Produkcja pojawi się w kinach 3 marca 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracka wprowadzenia: Getty Images

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?