Hunt for the Wilderpeople – zwiastun oraz plakat produkcji!

Wytwórnia The Orchard udostępniła nowy zwiastun oraz pierwszy plakat skandalicznej komedii pt. Hunt for the Wilderpeople, która jest dziełem reżysera odpowiedzialnego za obraz Co robimy w ukryciu i przyszły Thor: Ragnarok, czyli Taika Waititiego. Rzeczone materiały znajdziecie poniżej.

  • Zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=tICv8QH3oM0

  • Plakat:

Hunt for the Wilderpeople 1

Zobacz również: Kosmiczny mecz 2 – znamy reżysera, scenarzystę oraz gwiazdę filmu!

  • Zdjęcia:

Hunt for the Wilderpeople 2

Hunt for the Wilderpeople 3

Wychowany na hip-hopie i w opiece zastępczej, zbuntowany, miejski dzieciak Ricky dostaje nowy start w nowozelandzkiej wiosce. Chłopak szybko odnajduje się w nieznanym mu domu oraz rodzinie składającej się z kochającej ciotki Belli, zrzędliwego wuja Heca i psa wabiącego się Tupac. Jednakże, kiedy przytrafia się prawdziwa tragedia, która zagraża wysłaniu młodego Ricky’ego do innego kraju, bohater oraz Hec uciekają do buszu. W związku z powyższym zostaje zorganizowana narodowa obława, której celem jest ujęcie nowych bandytów. Bohaterowie zatem szybko muszą przemyśleć swoje postępowanie i dokładnie rozważyć pozostające im możliwości: umrzeć w blasku chwały lub pokonać dzielące ich różnice i przeżyć jako rodzina.

Gwiazdami filmu Hunt for the Wilderpeople są: Julian Dennison, Sam Neill, Rima Te Wiata, Rachel House, Oscar Kightley, Rhys Darby, Stan Walker, Cohen Holloway, Mike Minogue, Troy Kingi i Tioreore Ngatai-Melbourne. Produkcja pojawi się w amerykańskich kinach już 24 czerwca 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?