Warcraft: Początek – Ork Durotan przedstawia się w nowym spocie

Do sieci trafił kolejny spot promujący jedno z najbardziej wyczekiwanych widowisk fantasy tego roku, a mowa tutaj oczywiście o filmie Warcraft: Początek! Poniższy materiał poświęcony jest orkowi o imieniu Durotan, który chce sprzymierzyć się z ludźmi w walce z Hordą. 

https://www.youtube.com/watch?v=U_rMdsNtpGU

Zobacz również: Kolejny zwiastun widowiska WarCraft: Początek!

Opis dystrybutora (kino): Film inspirowany kultową grą Warcraft. Dwa zwaśnione królestwa – zamieszkiwane przez ludzi Azeroth (Przymierze) i świat orków Draenor (Horda) – w walce przeciw sobie. Przymierze walczy o zachowanie porządku i bezpieczeństwo ludzi, Horda zaś o przetrwanie zagrożonego gatunku orków. Wzorem gry, twórcy filmu nie opowiadają się po żadnej ze stron. To widz musi zdecydować, któremu królestwu kibicuje. Film Duncana Jonesa przedstawia dzieje Warcraft na rok przed wydarzeniami będącymi punktem wyjścia gry.

Obsada filmu składa się z następujących osób: Dominic Cooper (King Llane Wrynn), Travis Fimmel (Anduin Lothar), Ben Foster (Medivh), Ben Schnetzer (Khadgar), Ruth Negga (Lady Taria), Clancy Brown (Blackhand), Toby Kebbel (Durotan), Robert Kazinsky (Ogrim), Daniel Wu (Gul’Dan) i Paula Patton (Garona).

1424497 622556331243329 518833182126749670 n

Warcraft: Początek pojawi się na ekranach polskich kin już 10 czerwca 2016 roku.

Źródło: Comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy. Najpopularniejszy polski influencer popkulturowy. Kocha filmy, od niedawna również sam je tworzy.
.

Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Znawca uniwersum Marvela oraz największy fan Batmana.
.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations oraz marketing.
.

Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?