George Miller wyreżyseruje Green Lantern Corps?

Mad Max: Fury Road zdążył zebrać już laury, zarobić uczciwą ilość pieniędzy i zachwycić absolutnie wszystkich, a wciąż nie wiadomo, jaki będzie kolejny projekt jego wizjonerskiego reżysera – George’a Millera. Swego czasu Warner Bros oferował mu nakręcenie Człowieka ze Stali 2, ale szczególnie po Batman v Superman nikt już chyba nie chce oglądać tego filmu, stąd poszukiwania dalej trwają. Sam George Miller przyznał, że wybierze taki projekt, w którym zainteresuje go historia, będzie miał pomysł na jej przedstawienie i odpowiedni ludzie będą dostępni, by nakręcić go wraz z nim.

Zobacz również: Tyrese Gibson z główną rolą w Green Lantern Corps

Ostatnio dzięki prowadzącemu z Heroic Insider dowiedzieliśmy, że Miller może być powiązany z filmem o Korpusie Zielonych Latarnii – Green Lantern Corps.

Usłyszałem coś wczoraj. Plotka głosi, że George Miller. Bum! George Miller ma wyreżyserować film Green Lantern Corps. Myślę, że to idealna opcja, ale pamiętajcie, że to zaledwie plotka, którą wczoraj usłyszałem.

Studio ustanowiło datę premiery filmu na 19 czerwca 2020, więc Miller ma jeszcze sporo czasu i do tej pory nakręci pewnie jeszcze inne rzeczy. Jak sam reżyser przyznawał, obecnie chce nakręcić coś skromnego, po czym skupi się na kontynuacji Mad Max: Fury Road.

źródło: geektyrant.com / ilustracja wprowadzenia: greenlantern.wikia.com

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?