Fast 8 – kolejne zdjęcia z planu na Kubie!

Praca wrze. Widać to doskonale na poniższych zdjęciach. Helikoptery, samochody – pełen rozmach. Po siedmiu spektakularnych odsłonach niełatwo będzie przebić poprzednie dokonania i wymyślić coś oryginalnego. Jednak omawiane zdjęcia wskazują, że twórcy prawdopodobnie trzymają jeszcze niejednego asa w rękawie.

FAst 8 Kuba 1

FAst 8 Kuba 2

FAst 8 Kuba 3

FAst 8 Kuba 4

FAst 8 Kuba 5

FAst 8 Kuba 6

FAst 8 Kuba 7

FAst 8 Kuba 8

FAst 8 Kuba 9

FAst 8 Kuba 10

FAst 8 Kuba 11

FAst 8 Kuba 12

FAst 8 Kuba 13

FAst 8 Kuba 14

FAst 8 Kuba 15

FAst 8 Kuba 16

Zobacz również: Fast 8 – praca na planie filmu ruszyła już pełną parą!

Reżyserem produkcji jest F. Gary Gray (Straight Outta Compton). Według krążących po sieci doniesień, Szybcy i wściekli 8 będą otwarciem zupełnie nowej trylogii. Polska premiera filmu zaplanowana jest na 21 kwietnia 2017 roku. Kolejne dwie odsłony, czyli dziewiąta oraz dziesiąta, pojawią się na srebrnych ekranach odpowiednio 19 kwietnia 2019 roku i 2 kwietnia 2021 roku. Jednakże to niejedyne filmy, znajdujące się w planach Universal Pictures. Wytwórnia zamierza w przyszłości nakręcić zarówno prequele, jak i spin-offy serii.

Obsada akcyjniaka składa się z Vina Diesela, Michelle Rodriguez, Jordany Brewster, Tyrese’a Gibsona, Chrisa Ludacrisa Bridgesa, Elsy Pataky i Lucasa Blacka, którzy odtworzą swoje postacie z poprzednich części. Oczekuję się, że do filmu powrócą również Jason Statham, Dwayne Johnson i Kurt Russell. Warto tutaj dodać, że niedawno ogłoszono, iż w rolę głównej antagonistki produkcji wcieli się Charlize Theron, a jej prawą ręką zostanie postać zagrana przez gwiazdę serialu Gra o tron, czyli Kristofera Hivju. W widowisku pojawi się także Scott Eastwood, który zagra protegowanego bohatera Kurta Russella.

Fast 8

Zdjęcia do obrazu Szybcy i wściekli 8 będą mieć miejsce w Nowym Jorku i Atlancie w stanie Georgia. Warto dodać, że część filmu może zostać nakręcona również w Rosji. Obecnie jesteśmy też pewni, że bohaterowie obrazu zawitają do Islandii.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?