Zanim się pojawiłeś – drugi zwiastun filmu!

Do sieci wypuszczono właśnie nowy zwiastun filmu Zanim się pojawiłeś, którego gwiazdami są Emilia Clarke (Terminator Genisys, Gra o tron) i Sam Claflin (seria Igrzyska śmierci, Śnieżka i Łowca). Trailer poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=uEv57GJzHMw

Zobacz również: Zanim się pojawiłeś – nowy zwiastun produkcji!

Opis dystrybutora (kino): Louisa Lou Clark (Emilia Clarke) mieszka w niewielkim angielskim miasteczku i nie wie jeszcze, co zrobić ze swoim życiem. Ekscentryczna 26-latka próbuje sił w wielu dziedzinach, by pomóc swej rodzinie związać koniec z końcem. Pewnego dnia zostaje opiekunką Willa Traynora (Sam Claflin), młodego, bogatego bankiera, którego losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat. Niegdyś pełen energii, dziś cyniczny do szpiku kości Will wyzbył się już wszelkiej nadziei na szczęście. Dziewczyna postanawia pokazać mu, że jest jeszcze inna droga… 

Zanim się pojawiłeś

Zobacz również: Terminator – Emilia Clarke na dobre porzuca legendarną serię!

Scenariusz do produkcji sporządzili Scott Neustadter i Michael H. Weber na podstawie bestsellera spod pióra Jojo Moyes. Reżyserem Me Before You jest Thea Sharrock. Produkcja trafi do polskich kin 10 czerwca 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?