Wolverine 3 – Stephen Merchant dołączył do obsady filmu!

Stephen Merchant, czyli gwiazda i współtwórca serialu Biurodołączył właśnie do obsady filmu wytwórni 20th Century Fox pt. Wolverine 3. Informację o angażu aktora do tajemniczej roli podał portal Deadline. Ponadto niedawno mogliście się dowiedzieć, że do projektu dołączył także brytyjski aktor Richard E. Grant, którego rola w omawianym filmie również pozostaje ciągle zagadką. Obecna obsada produkcji, oprócz rzeczonych powyżej gwiazd, składa się z następujących osób: Hugh Jackman, Patrick Stewart i Boyd Holbrook.

Wolverine

Zobacz również: X-Men: Apocalypse – Wolverine oczami Bryana Singera!

W sieci nadal pełno pogłosek sugerujących, że trzecia odsłona Wolverine’a będzie oparta na popularnym komiksie autorstwa Marka Millara i Steve’a McNivena pt. Wolverine. Staruszek Logan. Niestety rzeczone plotki ciągle nie zostały ani potwierdzone, ani też zdementowane przez wytwórnię 20th Century Fox. Warto też wspomnieć, że w filmie podobno powinien pojawić się X-23 (żeński odpowiednik wspomnianego już wielokrotnie w newsie tytułowego mutanta). Krąży także plotka, według której trzecia część Wolverine’a ma być pierwszym obrazem z przyznaną kategorię wiekową R, traktującym o bohaterze odgrywanym przez Hugh Jackmana. Wolverine w reżyserii Jamesa Mangolda doczekał się alternatywnej wersji dla dorosłych w postaci wydania domowego. Z kolei ogromny sukces Deadpoola udowodnił, że sięgnięcie po wyższą kategorię wiekową wcale nie musi oznaczać strat w dochodach dla wytwórni. Powstanie więc trzeciego Wolverine’a z R-ką wydaje się zatem bardzo prawdopodobne.

Wolverine 3 nakręci James Mangold na podstawie scenariusza spod pióra Davida Jamesa Kelly’ego. Produkcja pojawi się w kinach 3 marca 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – WireImage, Araya Diaz

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?