Tata kontra Tata – Will Ferrel i Mark Wahlberg powrócą w sequelu

Jednym z kasowych sukcesów, który przeszedł cicho obok ogólnego grudniowego szału na Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy, był niewątpliwe wynik ze sprzedaży biletów na komedię Tata kontra Tata. Film zarobił na całym świecie ponad 240 mln $, z czego 150 w USA. Zostało ogłoszone, że aktorzy, wcielający się w główne role, powrócą w sequelu komedii, ponownie reżyserowanej przez Seana Andersa. Mowa tu oczywiście o Willu Ferrellu i Marku Wahlbergu.

Tata kontra tata

Tata kontra Tata opowiada historię kierownika radiowego (Ferrell), starającego się być jak najlepszym ojczymem dla dzieci swojej żony. Sytuacja się komplikuje, kiedy do rodziny powraca ich prawdziwy ojciec (Wahlberg), który wyzywa ojczyma do konkurowania o sympatię dzieciaków. 

Zobacz także: Iwan Rheon zagra artystę Adolfa Hitlera

W pierwszej części filmu wystąpili także: Thomas Haden Church, Hannibal Buress oraz Linda Cardellini.

Zanim dojdzie do planu zdjeciowego sequela Tata kontra Tata, będziemy mogli zobaczyć Willa Ferrella w komedii The House (premiera w 2017 r.), a Marka Wahlberga w dramacie Deepwater Horizon (premiera już we wrześniu 2016r.).

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?