Szybcy i Wściekli 8 – pierwszy oficjalny plakat filmu!

Dzisiaj Vin Diesel opublikował na swoim facebookowym profilu pierwszy oficjalny plakat filmu Szybcy i Wściekli 8. Oto, jak się prezentuje:

Furious 8

Reżyserem produkcji jest F. Gary Gray (Straight Outta Compton). Według krążących po sieci doniesień, Szybcy i wściekli 8 będą otwarciem zupełnie nowej trylogii. Polska premiera filmu zaplanowana jest na 21 kwietnia 2017 roku. Kolejne dwie odsłony, czyli dziewiąta oraz dziesiąta, pojawią się na srebrnych ekranach odpowiednio 19 kwietnia 2019 roku i 2 kwietnia 2021 roku. Jednakże to niejedyne filmy, znajdujące się w planach Universal Pictures. Wytwórnia zamierza w przyszłości nakręcić zarówno prequele, jak i spin-offy serii.

Zobacz także: Jason Bourne – zapowiedzi zwiastuna! Agent powróci już w ten czwartek!

W obsadzie filmu ponownie zobaczymy: Vina Diesela, Michelle Rodriguez, Jordany Brewster, Tyrese’a Gibsona, Chrisa “Ludacrisa” Bridgesa, Elsy Pataky i Lucasa Blacka, którzy odtworzą swoje postacie z poprzednich części. Oczekuję się, że do filmu powrócą również Jason Statham, Dwayne Johnson i Kurt Russell. Warto tutaj dodać, że niedawno ogłoszono, iż w rolę głównej antagonistki produkcji wcieli się Charlize Theron, a jej prawą ręką zostanie postać zagrana przez gwiazdę serialu “Gra o tron”, czyli Kristofera Hivju. Do filmu został także zatrudniony syn Clinta Eastwooda, Scott.

Zdjęcia do obrazu Szybcy i wściekli 8 będą mieć miejsce w Nowym Jorku i Atlancie w stanie Georgia. Warto dodać, że część filmu może zostać nakręcona również w Rosji lub Islandii.

Źródło: Facebook / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?