Sam Mendes wyreżyseruje thriller dla studia DreamWorks

Nagrodzony Oscarem twórca American Beauty. Sam Mendes przez ostatnie kilka lat był zaangażowany w kontynuacje przygód Jamesa Bonda – Skyfall oraz Spectre. Teraz dostał szansę wyreżyserowania kontrowersyjnego thrillera The Voyeur’s Motel. Firma DreamWorks, która zatrudniła Mendesa do objęcia reżyserskiego stanowiska, przejęła wcześniej prawa do artykułu o tym samym tytule po długotrwałych licytacjach. 

Motel

Oparta na prawdziwych wydarzeniach historia skupia się na osobie Geralda Foosa, który po zostaniu właścicielem 21-pokojowego motelu podglądał nocne igraszki swoich gości. Nieoczekiwanie, został on także świadkiem morderstwa. Foos skontakował się z autorem artykułu Gayem Talese w 1980. roku w celu opowiedzenia swojej historii. Pozwolił ją jednak opublikować dopiero niedawno a właściwie 11. kwietnia tego roku. 

Zobacz także: Zakończyły się zdjęcia do nowego sezonu Twin Peaks!

Jeśli już teraz jesteście zainteresowani historią Geralda Foosa to artykuł, na podstawie którego powstanie scenariusz filmu Sama Mendesa znajdziecie tutaj.

Źródła: comingsoon.net i newyorker.com / Ilustracja wprowadzenia: richestnetworth.org

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?