Wiemy, kto zagra Dartha Vadera w filmie “Łotr Jeden. Gwiezdne Wojny – historie”!

Jak wszyscy dobrze wiemy, akcja obrazu “Łotr Jeden. Gwiezdne Wojny – historie” będzie rozgrywać się przed filmem “Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja”. Produkcja skoncentruje się na przedstawieniu działań pewnej grupy rebeliantów, którzy podejmą się śmiałej, a zarazem niebezpiecznej misji polegającej na kradzieży planów imperialnej Gwiazdy Śmierci.

W filmie pojawi się również postać Darth Vadera. James Earl Jones będzie odpowiadać za jego głos, z kolei, jak podaje Flickering Myth, Spencer Wilding będzie nosić jego kostium! Aktor zazwyczaj grał epizodyczne role między innymi w serialu “Doktor Who” i “Grze o tron”. Jednak najlepiej został zapamiętany z roli strażnika więziennego w “Strażnikach Galaktyki”, który ukradł Peterowi Quillowi walkmana.

spencer wilding will be playing darth vader in star wars rogue one

Zobacz również: Już jest! Pierwszy zwiastun filmu “Łotr Jeden. Gwiezdne Wojny – historie”!

Obsada filmu: Gwiazdą produkcji jest Felicity Jones (“Teoria wszystkiego”). Na ekranie towarzyszyć jej będą: Diego Luna (“Zabić, jak to łatwo powiedzieć”), Ben Mendelsohn (“Bloodline”), Donnie Yen (“Ip Man”, “Blade II”), Jiang Wen (“Niech zatańczą kule”), Forest Whitaker (“Ostatni król Szkocji”), Mads Mikkelsen (‘Hannibal”,”Casino Royale”), Alan Tudyk (“Firefly”) i Riz Ahmed (“Wolny strzelec”).

Reżyserem galaktycznego widowiska jest Gareth Edwards, który nakręci produkcję na podstawie scenariusza autorstwa Chrisa Weitza. “Rogue One” trafi na ekrany polskich kin już 16 grudnia 2016 roku.

Źródło: GeekTyrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?