Zobacz, jak kręcono niesamowity film “Hardcore Henry”

Od wczoraj możemy podziwiać w kinach niesamowite widowisko pt. “Hardcore Henry”. Jeśli widzieliście już film, to na pewno zastanawiacie się, jak twórcom udało się go nakręcić. Dzięki wytwórni STX Entertainment, która wypuściła do sieci teledysk zespołu Ilya Naishullera (scenarzysty i reżysera filmu), Biting Elbows, możemy zobaczyć sceny zza kulis obrazu. Z kolei w drugim wideo możemy śledzić niesamowity pościg na motocyklach. Materiały znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=Ph5YmTDDdVI

https://www.youtube.com/watch?v=bWckmcAvqTM

Zobacz również: “Hardcore Henry” – ekskluzywny spot telewizyjny widowiska!

Opis dystrybutora (kino): Budzisz się, ale nic nie pamiętasz. Nie wiesz kim jesteś, ani jak tu się znalazłeś. Atrakcyjna kobieta twierdzi, że jest twoją żoną. Nieźle. Nie mija pięć minut, gdy padają pierwsze strzały. Ledwo uchodzisz z życiem, ale twoja żona ma mniej szczęścia. Zostaje uprowadzona. Szybko orientujesz się, że jesteś maszyną do zabijania. Jak się tego wszystkiego nauczyłeś? Kto cię szkolił? Kto teraz chce twojej śmierci? Musisz wykorzystać swoje zabójcze umiejętności, by poznać prawdę i ocalić kobietę swojego życia. O ile ona rzeczywiście jest tym za kogo się podaje. Komu możesz ufać? Sobie? Wkrótce się przekonasz. Jeśli przeżyjesz…

Producentami filmu “Hardcore Henry” są: Timur Bekmambetov, Inga Vainshtein Smith, Ekaterina Kononenko i Ilya Naishuller, który pełni ponadto funkcję reżysera oraz scenarzysty dzieła. W obsadzie widowiska znajdują się następujące osoby: Haley Bennett, Danila Kozlovsky, Sharlto Copley, Andrey Dementyev, Dasha Charusha i Sveta Ustinova.

Źródło: geektyrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?